Nybygg av barneskole som består av en bygning i Verdal på 2 etasjer. Selve byggingen startet September 2024 med en beregnet byggeperiode på 16 måneder til en anslått kostnad på 286 mnok med et brutto areal på 4800 m².
Byggherre er Verdal Kommune og Sib-Rådgiver Kjell Kvam AS er bygherrerådgiver og som arkitekt er valgt HUS arkitekter AS. Prosjektet utføres i form av samspillsentreprise som håndteres av Grande Entreprenør AS som er totalentreprenør.
Ser vi på andre firmaer, som er koblet på byggeprosjektet i Byggfaktas database, finner vi for eksempel Sweco Norge AS som har deltatt som konstruktør, som ventilasjonsentreprenør er Aircomfort Trøndelag AS og S-Rør AS er valgt som VVS-entreprenør. El-installasjonene håndteres av E-Nor Installasjon AS mens Enes og Olsen Malerforretning AS er valgt som gulventreprenør og Enes og Olsen Malerforretning AS stod for malerarbeidet.
Tilbygg | Kvæfjord | 101 Mnok
Tilbygg av barneskole som består av en bygning i Kvæfjord. Selve byggingen st...
Nybygg | Øvre Eiker | 430 Mnok
Nybygg av barneskole som består av en bygning i Øvre Eiker. Selve byggingen s...
Nybygg | Sandefjord | 160 Mnok
Nybygg av barneskole tilsvarende 2 bygninger i Sandefjord på 3 etasjer. Selve...
Rehab | Trondheim | 1-5 Mnok
Rehab av barneskole som består av en bygning i Trondheim på 2 etasjer. Selve ...