Tilbygg av sykehus som består av en bygning i Sarpsborg på en etasje. Selve byggingen startet november 2024 med en beregnet byggeperiode på 13 måneder til en anslått kostnad på 105 mnok med et brutto areal på 700 m².
Byggherre er Sykehuset Østfold HF og som arkitekt er valgt LAB 4 Prosjektering AS. Prosjektet utføres i form av totalentreprise som håndteres av Betonmast Østfold AS som er totalentreprenør.
Ser vi på andre firmaer, som er koblet på byggeprosjektet i Byggfaktas database, finner vi for eksempel LAB 4 Prosjektering AS som har deltatt som konstruktør, som ventilasjonsentreprenør er Østfold Enøk og Ventilasjon AS og Assemblin AS er valgt som VVS-entreprenør. El-installasjonene håndteres av Østfold Elektro AS mens AS Borg Fagmaling er valgt som gulventreprenør og AS Borg Fagmaling stod for malerarbeidet.
Nybygg | Ullensaker | 1 mrd. kr
Nybygg av sykehus i Ullensaker. Selve byggingen startet oktober 2015 med en b...
Nybygg | Narvik | 2,7 Mrd nok
Nybygg av sykehus som består av en bygning i Narvik på 4 etasjer. Selve byggi...
Nybygg | Drammen | 10,5 Mrd nok
Nybygg av sykehus som består av en bygning i Drammen. Selve byggingen startet...
Nybygg | Bodø | 500 mill. kr
Nybygg av sykehus tilsvarende 2 bygninger i Bodø på 5 etasjer. Selve bygginge...