Rehab av forretninger/senter som består av en bygning i Oslo på 2 etasjer. Selve byggingen startet September 2020 med en beregnet byggeperiode på 3 måneder til en anslått kostnad på uoffisiell.
Byggherre er Enebakkveien 300 AS og som arkitekt er valgt Dyrø og Moen AS. Prosjektet utføres i form av totalentreprise som håndteres av Aktiv Bygg AS som er totalentreprenør.
Ser vi på andre firmaer, som er koblet på byggeprosjektet i Byggfaktas database, finner vi for eksempel Siv Ing Frode Soløy AS som har deltatt som konstruktør, som ventilasjonsentreprenør er Energima AS og Energima AS er valgt som VVS-entreprenør. El-installasjonene håndteres av Memo Elektro AS mens Oslo Tapet og Gulvbelegg AS er valgt som gulventreprenør og Plg Overflate-Teknikk AS stod for malerarbeidet.
Nybygg | Hamarøy | 15-30 Mnok
Cermaq AS har bygget et visningssenter ved sitt fiskeoppdrettsanlegg i Skutvi...
Tilbygg | Silkeborg | 3-5 Mio.Kr
Tilbygg av forretninger/senter i Silkeborg på 2 etasjer. Selve byggingen star...
Nybygg | Oslo | Uoffisiell
Nybygg av forretninger/senter som består av en bygning i Oslo med 270 leiligh...
Tilbygg | Oppdal | Uoffisiell
Tilbygg av forretninger/senter som består av en bygning i Oppdal på 2 etasjer...